O nas

Firmy wyburzeniowe muszą wykonać wiele robót ziemnych przed rozpoczęciem pierwszej budowy. Muszą przygotować się do projektu i zaaranżować materiały.

minikoparka z młotem wynajem

Roboty ziemne firmy rozbiórkowej to proces kopania, budowy i rozbiórki. Wszystkie trzy zadania są niezbędne do wykonania kompletnego projektu rozbiórki.

Jedną z najbardziej czasochłonnych części procesu jest wykopywanie i usuwanie wszelkich odpadów znajdujących się na miejscu przed rozpoczęciem budowy.

Większość firm wyburzeniowych musi również planować z wyprzedzeniem i wykopać dodatkową przestrzeń na wszelkie rury wodociągowe, kanalizacyjne i linie energetyczne, które mogą przebiegać przez ich miejsce pracy, a także położyć betonowe podkładki pod konstrukcje pomostowe, które zostaną wykorzystane na późniejszych etapach.

Wyburzenia

Firmy rozbiórkowe, które szukają taniej i wydajnej metody usuwania betonu, powinny skorzystać z młota pneumatycznego napędzanego gazem. Można to wykorzystać, gdy firma rozbiórkowa chce rozbić beton wokół czegoś. Nie jest też zbyt głośny i nie generuje dużej ilości kurzu, dzięki czemu nie będzie przeszkadzać osobom znajdującym się w pobliżu.